Iza Łęcka Iza Łęcka 04.06.2020 10:48
Destiny 2 teaser
915V

Destiny 2 ponownie zostanie rozbudowane. Bungie opublikowało zajawkę nowej zawartości

Bungie podgrzewa atmosferę przed prezentacją nowości przygotowanych do Destiny 2. Gracze w przyszłym tygodniu poznają zawartość, która pozwoli przez następne 12 miesięcy spędzać czas na serwerach i rozwijać możliwości Strażników.

Premiera Destiny 2 miała miejsce w 2017 roku, ale nie oznacza to, że Bungie zamierza zrezygnować z produkcji. Twórcy opracowują next-genowe wydanie, a dla graczy już aktywnych na serwerach przygotowano szereg nowości na najbliższe 12 miesięcy. Nadchodzi nowe rozszerzenie.

Dodatek zostanie ujawniony już 9 czerwca - obecnie deweloperzy nie zdradzają zbyt wiele, ale opublikowana zajawka może skutecznie podkręcić zainteresowanie nadciągającym wydarzeniem. Jest to drugi teaser zwiastujący nowości.

Prezentacja odsłoni prawdopodobnie już ostatnie rozszerzenie do Destiny 2. Nie od dziś wiemy, że Bungie pracuje nad Destiny 3, ale po odłączeniu od Activision zdecydowano się na pełne przebudowanie tytułu. Teraz studio nie musi dostosowywać się do wytycznych wydawcy, a projekt jest rozwijany zgodnie z założeniami i pomysłami deweloperów.

Przypominamy, że Bungie opuszczając szeregi Activision otrzymało pełne prawa do rozwoju IP. Choć inwestorzy nie przyjęli zbyt dobrze podjętej decyzji, zespół ma obecnie znacznie dogodniejsze możliwości do rozbudowania marki.

Źródło: Twitter: DestinyTheGame

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2