Iza Łęcka Iza Łęcka 02.06.2020 08:44
Destny 2 Bungie
925V

Destiny 2 szykuje graczy na śnieżny krajobraz. Przeciek potwierdza lokację na Europie

Już w przyszłym tygodniu odbędzie się prezentacja nowego rozszerzenia do Destiny 2. Tymczasem Bungie nie dopilnowało publikacji zajawki, która zbyt wcześnie zawitała w Sieci. Materiał zdradza zaśnieżoną lokację.

W ubiegłym tygodniu Bungie potwierdziło swoje plany dotyczące rozwijania Destiny 2. Gra zmierza na PS5 i Xboksa Series X, dlatego też, by utrzymać stałą liczbę bywalców na serwerach, deweloperzy systematycznie będą udostępniać nowe wydarzenia uprzyjemniające wszelkie zmagania.

Na 9 czerwca została zaplanowana prezentacja najnowszej zawartości, tymczasem materiał, który pojawił się w Sieci przed czasem pozwala już teraz przygotować się na nową lokację. Na zajawce został przedstawiony niebezpieczny, śnieżny krajobraz, który sugeruje niełatwe przeprawy. Choć teaser został szybko ukryty na Instagramie, gracze wykonali stosowne kopie.

Według dostępnych informacji, Bungie zaprosi graczy do nowej miejscówki gdzie staniemy do kolejnych misji, mierząc się z dużym zagrożeniem i nieprzyjaznym klimatem. Standardowo sezon trwa około 10 tygodni, a obecny zakończy się 9 czerwca.

Twórcy mogą szykować się do ujawnienia nowości z jednoczesną premierą.

Źródło: https://gamingbolt.com/destiny-2-teases-next-chapter-with-snowy-imagery

Tagi: Activision Blizzard bungie Destiny 2