Iza Łęcka Iza Łęcka 04.06.2020 08:32
Call of Duty: Black Ops Cold War
4836V

Call of Duty: Black Ops Cold War w Sieci. Przeciek prezentuje gameplay z pre-alfy

Activision powinno jak najszybciej ujawnić Call of Duty: Black Ops Cold War. W Sieci zawitał już 45-minutowy materiał prezentujący rozgrywkę z wczesnej wersji gry. Wydawca stara się usuwać udostępniane treści.

W normalnych okolicznościach, jak co roku, Activision pod koniec maja zaprezentowałoby pierwsze szczegóły tegorocznego Call of Duty, by podczas E3 przedstawić pełny zwiastun z rozgrywką. Nadzwyczajna sytuacja na świecie wpłynęła jednak na plany wydawcy: zgodnie z niepotwierdzonymi wiadomościami COD 2020 zostanie ujawniony na wydarzeniu Sony, które kilka dni temu zostało przełożone.

Eurogamer potwierdził już, że tegoroczna odsłona otrzymała nazwę Call of Duty: Black Ops Cold War, a pełny pokaz gry powinien odbyć się wkrótce. W Sieci natomiast wylądował około 45-minutowy materiał prezentujący gameplay z pre-alfy. Rozgrywce brakuje ostatecznej szaty graficznej, jednak oglądając filmik zauważycie chociażby powrót mapy oraz kompasu.

Activision walczy z usuwaniem materiałów, ale na Twitterze zachowała się między innymi poniższa rozgrywka. Na materiale zobaczycie mapę „Tank” - musicie wziąć pod uwagę, że nie jest to ostateczna wersja lokacji.

Źródło: https://wccftech.com/first-rumored-footage-of-call-of-duty-black-ops-cold-war-appears-online/

Tagi: Activision call of duty call of duty 2020 Call of Duty: Black Ops Cold War