Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.05.2020 13:58
Call of Duty: Black Ops Cold War
1627V

Call of Duty: Black Ops Cold War to Call of Duty 2020. Eurogamer potwierdza

Wczorajszy przeciek został właśnie potwierdzony przez Eurogamer. Treyarch opracowuje Call of Duty: Black Ops Cold War, które w następnych tygodniach zostanie zapowiedziane przez Activision. Jak sama nazwa wskazuje, gra zaprowadzi fanów do czasów Zimnej Wojny.

Wczoraj na portalu pojawiła się wiadomość dotycząca nazwy nowej odsłony Call of Duty. Nie wszyscy uwierzyli w grafikę stworzoną przez Okamiego, ale informator kolejny raz się nie mylił.

Dziennikarze Eurogamera postanowili zweryfikować przedstawioną wiadomość i usłyszeli konkrety. Call of Duty 2020 to Call of Duty: Black Ops Cold War. Treyarch najwidoczniej powraca do swoich korzeni i deweloperzy tym samym zapewnią pełen reboot serii Black Ops.

Sytuacja jest o tyle interesująca, że zdaniem Eurogamera, to w Call of Duty: Warzone pojawiły się już pierwsze zajawki nowej strzelanki. Pisaliśmy dzisiaj o bunkrach i to właśnie w nich mają zostać odnalezione kolejne szczegóły, które przygotują graczy na wielką zapowiedź.

Teraz pozostaje tylko czekać na rozwój sytuacji, jednak Treyarch ma wszystkie karty, by zapewnić graczom świetne widowisko. Twórcy otrzymają nowy silnik, mogą pracować na next-genach i jednocześnie odświeżają swoją ulubioną serię.

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2020-05-20-this-years-call-of-duty-is-called-call-of-duty-black-ops-cold-war

Tagi: Activision Black Ops Call of Duty Call of Duty: Black Ops Call of Duty: Black Ops Cold War Treyarch