Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.06.2020 20:29
Desperados III ekipa
458V

Desperados 3 dorobił się interaktywnego zwiastuna. Twórcy pokazują szereg możliwości

Mimimi Games przypomina graczom o przygodzie Johna Coopera za pomocą interaktywnego zwiastuna. Materiał ma pokazać różnorodność rozgrywki i jak wiele decyzji podejmiemy podczas misji. Twórcy zapewnią dużą swobodę zabawy.

Desperados III to najnowsza propozycja Mimimi Games, które otrzymało w swoje łapy wyjątkową markę i deweloperzy odpowiedzialni za Shadow Tactics: Blades of the Shogun mają szansę rozwinąć to IP. Wszystkie dotychczasowe materiały prezentujące nowy tytuł potwierdzają założenia: deweloperzy chcą zapewnić wielkie mapy, obładować je przeciwnikami i zaproszą zainteresowanych do kombinowania.

Mimimi Games zdaje sobie sprawę z siły tej marki, więc najnowszy zwiastun jest interaktywny. Gracze od początku mogą zdecydować, jak dalej ma posunąć się akcja i standardowo na początku wybieramy styl rozgrywki. Wyeliminujesz wszystkich po cichu lub wskoczysz na arenę niczym Rambo? Z takimi wyzwaniami będą mierzyć się fani gatunku.

Przygoda Johna Coopera zadebiutuje już 16 czerwca, więc w niedalekiej przyszłości otrzymamy ostateczne opinie dotyczące tytułu. Jeśli wcześniej nie mieliście okazji – sprawdźcie ciekawą edycję kolekcjonerską gry.

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Tagi: Desperados III Mimimi THQ Nordic