Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.05.2020 16:34
Desperados 3 John Cooper
540V

Desperados 3 bez tajemnic. Twórcy przedstawiają grę i przygotowują na premierę

Twórcy Desperados 3 chcą mieć pewność, że każdy gracz będzie przygotowany na powrót Johna Coopera, więc najnowszy materiał streszcza wszystkie najważniejsze informacje o grze. To typowe podsumowanie informacji, który pozwoli nam nadrobić zaległości i przygotować się na wielki debiut. Tytuł będzie dostępny już w przyszłym miesiącu.

Desperados III będzie dostępny 16 czerwca 2020 roku i gra zmierza na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste. Za tytuł odpowiada Mimimi Games, które w 2016 roku zaskoczyło oferując Shadow Tactics: Blades of the Shogun.

Twórcy przygotowują graczy na wielki powrót marki Desperados, więc najnowszy materiał zbiera konkrety o grze – poznajemy tutaj całą ekipę Johna Coopera, studio wspomina o mechanikach, informuje o opcji szybkiego zapisu/wczytania rozgrywki oraz w zasadzie przedstawia wszystkie najważniejsze szczegóły produkcji.

Mimimi Games wcześniej zaprezentowało między innymi ciekawą edycję kolekcjonerską oraz mogliśmy spojrzeć na dłuższy gameplay, więc wszyscy zainteresowani taktycznymi przyjemnościami powinni już być przygotowani na premierę gry.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Desperados III Mimimi THQ Nordic