Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.06.2020 17:54
Cyberpunk 2077 Xbox One X
2736V

Xbox One X w wersji Cyberpunk 2077 u pierwszych graczy. Unboxing specjalnego wydania konsoli

Pierwsi gracze już otrzymali specjalne wydanie Xboksa One X przygotowanego we współpracy z CD Projekt RED. Odświeżona konsola Microsoftu wygląda nieźle i jeśli zamierzacie zainwestować w limitowany sprzęt, sprawdźcie unboxing. Inżynierowie zadbali o wiele detali.

Xbox One X w wersji Cyberpunk 2077 został szczegółowo zaprezentowany przez Microsoft, ale korporacja wciąż nie potwierdziła ostatecznej ceny urządzenia. Mimo to niektórym graczom udało się dorwać do sprzętu i dzięki temu możemy spojrzeć na poniższy materiał.

Specjalna edycja amerykańskiej konsoli została w pełni odświeżona i będzie to prawdopodobnie ostatnia limitka zaoferowana przez Microsoft. W przyszłości firma może skupiać się już wyłącznie na prezentowaniu ładniejszych Xboksów Series X.

Na materiale zobaczycie wszystkie elementy zestawu – Microsoft postanowił nawet dorzucić do całości HDMI w zielonym kolorze i oczywiście w pakiecie pojawia się odświeżony kontroler, który oficjalnie trafił do sprzedaży już kilka tygodni temu.

Trudno powiedzieć, w jaki sposób gracze dorwali się do upiększonego Xboksa One X, ale przynajmniej już teraz możemy spojrzeć na dokładny unboxing.

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077