Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.05.2020 19:32
Xbox One X w wersji Cyberpunk 2077
1371V

Xbox One X w wersji Cyberpunk 2077 prezentowany przez Microsoft. Firma pokazuje odpicowaną konsolę

Limitowane wydanie Xboksa One X przygotowane z okazji premiery Cyberpunka 2077 zostało właśnie zaprezentowane na specjalnym materiale wideo. Twórcy omawiają stworzenie nowej edycji konsoli.

Microsoft w kwietniu zaprezentował specjalne wydanie Xboksa Series X, ale firma potwierdziła, że w przyszłości otrzymamy kompletny materiał, na którym przedstawiciele korporacji będą opowiadać o stworzeniu specjalnej wersji konsoli.

Film został właśnie opublikowany i tak jak mogliśmy się spodziewać – Microsoft postanowił wykorzystać różne motywy, z którymi ma kojarzyć się właśnie Cyberpunk 2077. Projektanci chcieli nadać konsoli odpowiedni wyraz i właśnie z tego powodu zdecydowali się na taki nie typowy design.

Carl Ledbetter i Monique Chatterjee współpracowali z przedstawicielami CD Projekt RED, by mieć pewność, że uda się stworzyć model, który w odpowiedni sposób zaprezentuje konsolę dla wiernych fanów Cyberpunka 2077. Projektanci Microsoftu przyjechali do Warszawy, by przedyskutować pomysł z Pawłem Mielniczukiem i Przemysławem Juszczykiem – artystami odpowiedzialnymi za polską grę. Na materiale zobaczycie Xboksa One X w kilku ujęciach i trzeba przyznać: dobrze to wygląda. 

Jesteście zainteresowani pogłębieniem wiedzy o Cyberpunku? Sprawdźcie najnowszą prognozę sprzedaży.

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077