Iza Łęcka Iza Łęcka 03.06.2020 10:44
Reality Z Netflix
1139V

Reality Z od Netflix zaskakuje koncepcją. Zombie z Brazylii na pierwszym zwiastunie

Na czerwcowej liście premier platformy Netflix znajduje się serial „Reality Z”, który otrzymał pełny zwiastun. Tym razem to brazylijscy twórcy prezentują swoje ujęcie ataku zombie. Sprawdźcie najnowszy materiał.

„Reality Z” to brazylijska produkcja inspirowana brytyjskim serialem „Dead Set”. Oryginalna historia była połączeniem horroru, komedii oraz dramatu, przedstawiając apokalipsę zombie z perspektywy uczestników programu „Big Brother”.

Pomimo zachowania głównej koncepcji, najnowszy serial, który zadebiutuje na platformie będzie opiewał w mniej humorystycznych elementów. Akcja rozgrywa się w Rio de Janeiro, gdzie uczestnicy i twórcy reality show „Olimp” podczas nagrywania kolejnego odcinka programu, zostają uwięzieni. Miasto musi zmierzyć się z atakiem zombie.

Netflix zdecydował się na 10 odcinków, których premiera odbędzie się już 10 czerwca. Pierwszy zwiastun prezentuje się zadowalająco, jednak ocena całej produkcji zależeć będzie od realizacji i pomysłu na historię. Trzeba zaznaczyć, że streamingowy gigant ponownie sięga po temat zombie – wcześniej platforma zaproponowała między innymi „Daybreak” oraz „Kingdom”.

Źródło: http://filmozercy.com/wpis/apokalipsa-zombie-po-brazylijsku-zwiastun-serialu-reality-z-od-netfliksa

Tagi: netflix Reality Z trailer zwiastun