Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.06.2020 10:52
The Avengers THQ
2702V

The Avengers od THQ. Gameplay ze skasowanego projektu!

Przed ogłoszeniem upadłości THQ pracowało nad grą osadzoną w uniwersum Avengers. Już w 2015 roku mieliśmy okazję przyjrzeć się grafikom koncepcyjnym z tego projektu. Tym razem możemy sprawdzić pierwszy gameplay z X360.

Redaktorzy serwisu ObscureGamers dorwali się do kopii gry The Avengers, która była szykowana przez THQ. Rozgrywka znalazła się na YouTube (filmik poniżej). To pierwszy raz, kiedy możemy przyjrzeć się gameplayowi z tego skasowanego projektu.

W projekcie, który zmierzał na PS3 i X360, mieliśmy poprowadzić Iron Manem, Kapitanem Ameryką, Hulkiem oraz Thorem. Sama fabuła miała być inspirowaną komiksami z serii Secret Invasion, a więc opowieścią o poczynaniach rasy Skrull, która porywa bohaterów i zastępuje ich sobowtórami.

W ostatnich latach pojawiały się sygnały, że The Avengers zostało skasowane przez THQ z powodu problemów finansowych, a nie przez kiepską jakość projektu.

Poniższy gameplay pochodzi z X360 i oczywiście jest w dużej mierze niedokończony. Widać jednak, że ta produkcja z kamerą FPP miała jednak pewien potencjał.

Przy okazji przypominam, że w drugiej połowie czerwca doczekamy się dużej prezentacji Marvel's Avengers.

Tagi: skasowane the avengers THQ