Horizon Zero Dawn 2 na PS5 The Future of Gaming? Twórcy zapraszali na pokaz

Plotka
3124V
Horizon Zero Dawn 2 na PS5 The Future of Gaming? Twórcy zapraszali na pokaz
Wojciech Gruszczyk | 01.06.2020, 19:07

Przedstawiciele Guerrilla Games zapraszali graczy na The Future of Gaming i sytuację dostrzegli fani Horizon Zero Dawn. Deweloperzy szybko usunęli wiadomości z Twittera, jednak dla wielu jest to jednoznaczna wiadomość. Na pokazie Sony ma nie zabraknąć holenderskiego studia.

PS5 The Future of Gaming zapowiada się na wielkie wydarzenie. Sony reklamuje imprezę w telewizji, a według najnowszych informacji – na pokazie możemy zobaczyć Horizon Zero Dawn 2. Nie jest to w żaden sposób potwierdzona wiadomość, ale Blake Rebouche (starszy projektant zadań) i Richard Oud (główny animator) zachęcali graczy do wydarzenia japońskiej korporacji. Gracze szczególnie zwrócili uwagę na wiadomość opublikowaną przez Blake'a Rebouche'a, który napisał wprost „Dołącz do nas”.

Jak to zawsze bywa w takich sytuacjach – gdy gracze zaczęli dopytywać, czy możemy liczyć na pokaz Horizon Zero Dawn 2, pracownicy Guerrilla Games usunęli wiadomości. Sytuacja wygląda jak typowa zajawka.

Należy na pewno przypomnieć, że Guerrilla Games pracuje aktualnie nad Horizon Zero Dawn 2. Według przecieku studio planuje nawet stworzenie trylogii, a Sony po gigantycznym sukcesie pierwszej odsłony, chętnie wyłożyło pieniądze na kontynuację.

Horizon Zero Dawn 2 na PS5 The Future of Gaming? Twórcy zapraszali na pokaz

Źródło: https://respawnfirst.com/guerrilla-games-teasing-possible-horizon-zero-dawn-2/

Komentarze (62)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper