Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.05.2020 15:00
Horizon Zero Dawn 2
2425V

Horizon Zero Dawn 2 „graficznym wzorcem dla branży”? Twórcy szukają nowych deweloperów

Guerrilla Games wciąż poszukuje nowych deweloperów, którzy będą gotowi do pracy nad tytułem dla nowej generacji. Gra została tym razem określona jako „Horizon” i ma zapewnić niespotykaną wcześniej oprawę.

Guerrilla Games według nieoficjalnych informacji rozwija już Horizon Zero Dawn 2, które trafi wyłącznie na PS5. Holenderskie studio ma nawet w planach stworzenie całej trylogii i zespół wciąż poszukuje nowych pracowników, którzy zdołają sprostać zadaniom i zapewnią grze świetną jakość.

Deweloperzy ponownie poszukują osób do przygotowania bujnego świata i Technical Vegetation Artist zostanie członkiem jednego z czterech zespołów, które zajmują się stworzeniem „oszałamiającego środowiska Horizon”. Twórcy nie pierwszy raz wspominają o tym, że pracują nad nowym światem w swoim młodym IP, ale pierwszy raz podkreślają nazwę jako „Horizon”.

Nowy pracownik Guerrilla Games musi przygotować się na wymagającą pracę, ponieważ oprawa w tajnym „Horizon” ma prezentować „graficzny wzorzec dla branży”. W kolejnej ofercie pracy Principal Animator for Living World (Główny Animator Żywego Świata) będzie współpracował z projektantami, programistami, animatorami i artystami, by ożywić wioski, miasta, kultury i cywilizacje.

Nie wiemy tak naprawdę, kiedy możemy spodziewać się premiery Horizon Zero Dawn 2, ale nawet te oferty pracy pozwalają łatwo powiązać projekt z historią Aloy. Wcześniej studio wspomniało o pracy nad tytułem dla PS5.

Źródło: https://gamingbolt.com/horizon-zero-dawn-2-to-have-industry-benchmark-graphics-rumor

Tagi: Guerrilla Games Horizon Zero Dawn Horizon Zero Dawn 2 playstation 5 ps5