Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.06.2020 18:29
Godfall pokazuje pierwszą klasę. Twórcy szykują na wielki pokaz gry zmierzającej na PS5 i PC
1814V

Godfall pokazuje pierwszą klasę. Twórcy szykują na wielki pokaz gry zmierzającej na PS5 i PC

Nie musicie się obawiać o premierę Godfall. Gra Counterplay Games została właśnie zaprezentowana na świeżym zwiastunie, który pokazuje jedną z klas. Gracze wcielą się w potężnych wojowników i już pod koniec roku rozpoczną walkę z wieloma przeciwnikami.

Godfall to pierwsza produkcja zapowiedziana przez Sony na PS5. Gra została ujawniona na ubiegłorocznym The Game Awards i od tego czasu czekamy na prezentację rozgrywki. Na szczęście wydarzenia na świecie nie wpłynęły na produkcję i gra będzie dostępna jeszcze w tym roku na PlayStation 5 i komputerach osobistych.

Najnowszy materiał pokazuje jedną z klas, jednak ponownie nie możemy mówić o wielkim pokazie. Silvermane posiada świetny pancerz, który wygląda naprawdę dobrze, ale chciałbym już spojrzeć w tym wypadku na dłuższy gameplay.

Godfall na pewno zostanie zaprezentowane w tym tygodniu i pewnie zobaczymy grę na pokazie PS5 The Future of Gaming. Sony wcześniej zapowiedziało, że będzie odpowiedzialne za promocję tytułu, ale wydawcą pozycji jest Gearbox Software.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Counterplay Games Gearbox Godfall