Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.06.2020 17:41
PS5 The Future of Gaming
2451V

PS5 The Future of Gaming zapowiada się na wielką imprezę. Sony reklamuje pokaz na ESPN

Zbliżający się czwartkowy pokaz nie będzie małą sprawą dla kilku nerdów. Sony chce mieć pewność, że każdy gracz usłyszy o pokazie i wydarzenie jest reklamowane w telewizji. Na ESPN pojawiła się zajawka „The Future of Gaming”.

W zeszłym tygodniu Sony zaprosiło graczy na The Future of Gaming i już teraz możemy to oficjalnie powiedzieć: to nie będzie mała impreza. Japoński producent nie reklamowałby wydarzenia w standardowej telewizji.

Mogę śmiało przypuszczać, że nie będzie to pokaz kilku cross-platformowych tytułów third-party, ponieważ Sony musiało wydać sporo, by o wydarzeniu usłyszeli gracze ze Stanów Zjednoczonych.

Jest to naprawdę interesująca sytuacja, która daje do myślenia. Reklamy mają pojawić się w kolejnych „głównych sieciach”, co tylko potwierdzi jedno: Sony chce pokazać prawdziwą, nową generację.

Z tego miejsca już teraz zapraszam naszą społeczność na wspólne oglądanie The Future of Gaming i jak zawsze na naszej stronie znajdziecie komplet informacji z podsumowaniem i ankietą. Najbliższy czwartek będzie dobrym dniem dla fanów marki PlayStation.

Sony zamierza zapewnić PlayStation 5 w 2020 roku na całym świecie, ale wciąż czekamy na szczegóły premiery.

Źródło: Twitter: JayBari

Tagi: playstation 5 ps5 Sony