Iza Łęcka Iza Łęcka 12.05.2020 08:51
Observer: System Redux Bloober Team
483V

Observer: System Redux ze sporą dawką nowej zawartości. Gra będzie o 20% dłuższa

Observer: System Redux to nie tylko odpicowana twarz Rutgera Hauera. Chcąc zapewnić jak najwięcej przyjemności sympatykom horrorów, Bloober Team zaoferuje bardziej rozbudowaną historię. Istniejące już wątki zostaną połączone z nowymi wydarzeniami.

Bloober Team niezwykle aktywnie wkracza w nową generację. W ubiegłym tygodniu byliśmy świadkami potwierdzenia największego projektu ekipy jakim jest The Medium, jednocześnie ciągle w opracowaniu jest Observer: System Redux. Mówiąc o nowym Observerze, krakowianie nie planują wyłącznie prostego odświeżenia gry i podbicia rozdzielczości, a gra zostanie wzbogacona o nowe wątki w fabule.

Podczas rozmowy z redakcją GamingBolt Szymon Erdmański  potwierdził wiadomość, która usatysfakcjonuje wielu graczy: możemy spodziewać się historii dłuższej nawet o 20%:

"Zawartość nowej fabuły jest przeplatana z resztą gry, więc trudno jest podać konkretną liczbę, ale przeciętna rozgrywka powinna być o 20% dłuższa. Pamiętając oczywiście, że wszystko zależy od indywidualnego stylu gry użytkownika.”

Kierownik projektu z Bloober Team zaznaczył, że w zależności od naszych upodobań i stylu gry, będziemy mogli zatopić się w dłuższej historii. Średni czas ukończenia Observera wynosił 7 godzin, dlatego też rozbudowanie scenariusza o 20% będzie wyraźnie odczuwalne. Gracze mogą otrzymać rozgrywkę dłuższą o niemal półtorej godziny.

Mówiąc o rozbudowanej zawartości, będziemy mogli oczekiwać kilku dodatkowych dochodzeń, które poszerzą doświadczenie i zagłębienie się w nastroju produkcji:

„Nowa treść pozwala graczowi na udział w kilku dodatkowych dochodzeniach. One uzupełnią świat gry. Chcemy, aby gracz lepiej rozumiał surową rzeczywistość i niepokojące umysły, z którymi na co dzień muszą pracować tacy obserwatorzy jak Daniel Lazarski. Jesteśmy podekscytowani, że możemy dostarczyć graczom nowe, wciągające doświadczenie.”

Sprawdźcie pierwszy, klimatyczny zwiastun Observer: System Redux.

Źródło: https://gamingbolt.com/observer-system-reduxs-new-story-content-will-make-the-average-playthrough-about-20-longer

Tagi: Bloober Team Observer: System Redux