Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.05.2020 17:00
Borderlands The Handsome Collection
1558V

Borderlands The Handsome Collection za darmo. Pobierajcie zestaw produkcji

Borderlands The Handsome Collection to kolejny zestaw gier dostępny za darmo. Epic Games ponownie oferuje produkcje AAA, które powinny zostać docenione przez wielu graczy. Trzeba przyznać, że ostatnio korporacja rozpieszcza graczy.

Było GTA 5, Civilization 6, a teraz czas na Borderlands: The Handsome Collection. Pakiet Borderlands 2 i Borderlands: The Pre-Sequel! został rozbudowany o tonę rozszerzeń, więc ukończenie produkcji zajmie zainteresowanym dobre 80-90 godzin, a gdy zdecydujecie się zapoznać z całą zawartością, to spędzicie przy PC około 150 godzin.

Borderlands The Handsome Collection – pobierz za darmo

To nie koniec atrakcji, bo za tydzień pobierzemy Ark: Survival Evolved, a następnie swoją premierę będzie miało Samurai Shodown NeoGeo Collection. Kolekcja debiutuje w Epic Games i od razu zestaw zgarniemy za darmo. 

Warto wspomnieć, że już wcześniej informowaliśmy o ważnej ciekawostce: Epic Games rozdało już tytułów za ponad 9000 zł. Już wkrótce wszyscy gracze pobiorą za darmo gry za 10 tysięcy zł. Trudno ostatnio narzekać na Epic Games, bo trzeba przyznać, że korporacja rozpieszcza graczy systematycznie oferując za darmo bardzo ciekawe gry. Kolekcja rośnie? ;)

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Tagi: 2K Games Borderlands: The Handsome Collection Gearbox Software