Iza Łęcka Iza Łęcka 28.05.2020 07:00
Epic Games za darmo
9048V

Civilization 6 jeszcze przez kilka godzin za darmo. Przeciek potwierdza kolejną bezpłatną grę

Jeszcze przed kilka godzin możecie odebrać Civilization 6 za darmo w Epic Games Store. Historia lubi się powtarzać, więc ponownie pojawiły się informacje o kolejnej grze dostępnej w promocji. Jeszcze dzisiaj pobierzemy zestaw przygotowany przez Gearbox Software.

Civilization 6 to kolejna produkcja AAA, która zagościła w promocji Epic Games. Gra będzie dostępna za darmo do godziny 17:00, dlatego też warto dopilnować sprawy i wrzucić produkcję na listę, by w dowolnym czasie móc cieszyć się rozrywką w strategii turowej zaproponowanej przez Firaxis Games. Pamiętajcie również o najnowszej Przepustce Sezonowej, dzięki której tytuł zostanie istotnie rozbudowan. Civilization 6 za darmo na Epic Games Store pobierzecie tutaj.

Epic Games ponownie nie odrobiło zadania domowego - w nocy na Twitterze została opublikowana wiadomość potwierdzająca najświeższą ofertę. Dzisiaj od 17:00 pobierzemy Borderlands The Handsome Collection. Zestaw zawiera Borderlands 2 i Borderlands: The Pre-Sequel! wraz ze wszystkimi rozszerzeniami przygotowanymi przez Gearbox Software.

Warto dodać, że w ostatnim czasie dowiedzieliśmy się o jeszcze kilku niespodziankach:  Ark: Survival Evolved i Samurai Shodown NeoGeo Collection trafią do graczy w kolejnych tygodniach. Ten pierwszy tytuł jest częścią większego przecieku, a drugi został zapowiedziany przez SNK.

Źródło: Twitter: Wario64

Tagi: 2K Games Firaxis Games Sid Meier's Civilization VI