Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.05.2020 23:12
PS Plus Sony PS4
20222V

PS Plus na czerwiec oficjalnie! Sony zadbało o 2 mocne gry AAA

Sony nie zawiodło w czerwcowym PS Plus. Japoński producent zadbał o dwie bardzo mocne gry AAA, które powinny trafić w gust wielu fanów strzelania. Pod warunkiem, że akurat w 2017 roku nie mieliście okazji zapoznać się z produkcjami od Activision i Electronic Arts.

PS Plus czerwiec 2020

 • Call of Duty: WWII
  - Rok premiery: 2017
  - Średnia ocen: 79%
   
 • Star Wars: Battlefront 2
  - Rok premiery: 2017
  - Średnia ocen: 68%

Czerwcowy PS Plus na pewno trafi w gust graczy, którzy chcą akurat postrzelać. Sony zadbało o mocny shooter od Activision oraz przypomina światu o jednej z najlepszych gier DICE ostatnich lat. Star Wars: Battlefront 2 debiutował z wielkimi problemami, ale twórcy systematycznie naprawiali grę przez liczne aktualizacje i choć zakończyli już wsparcie dla pozycji, to jest to zdecydowanie produkcja, w którą trzeba zagrać. Nawet fabuła (choć krótka) jest przyjemna, a wielu z Was może utonąć na godziny w trybie sieciowym.

Należy na pewno zwrócić uwagę, że kolejny raz potwierdził się przeciek związany z PlayStation Plus. Choć nie dostaniemy Spider-Mana (pierwsza informacja), to jednak reklama znaleziona przez graczy faktycznie dobrze zapowiedziała premierę Star Warsów w abonamencie Sony.

Źródło: Sony

Tagi: playstation plus ps plus ps4 sony