Iza Łęcka Iza Łęcka 27.05.2020 08:29
PS Plus
17413V

PS Plus na czerwiec ujawnione? Reklama zdradza kolejną świetną grę oferowaną przez Sony

Sony ujawniło już pierwszy tytuł z czerwcowego PS Plus, tymczasem pojawiła się reklama sugerująca drugą produkcję. Nie będzie to Spider-Man, choć abonenci mogą otrzymać drugą produkcję AAA.

Sony zaskoczyło ujawniając pierwszą produkcję z czerwcowego PS Plus. Call of Duty: WWII jest już dostępne i najprawdopodobniej do niej dołączona zostanie druga strzelanka. Najnowsza reklama promocji State of Play sugeruje pojawienie się w ofercie Star Wars: Battlefront 2.

PS Plus na czerwiec ujawnione?

Na zamieszczoną reklamę wpadł jeden z graczy przeglądający filmy na YouTube. Nagrany przez niego spot możecie zobaczyć poniżej. Jak widać, to charakterystyczny materiał przygotowywany przez Sony do promowania ofert – obecnie japońska korporacja zachęca do PlayStation Days of Play, kupowania PlayStation Plus oraz produkcji z katalogu firmy.

Już dzisiaj rozpoczęła się również podwójna promocja na PlayStation Store, która zachęca do subskrybowania PS Plus. Dwie przedstawione gry (Call of Duty: WWII oraz Star Wars: Battlefront 2) mogą być także skutecznym wabikiem na klientów.

Tagi: playstation plus ps plus ps4 Sony