Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.05.2020 16:34
PS5 DualSense
2646V

Pokaz PS5 w przyszłym tygodniu? Jeff Grubb i Jason Schreier szykują graczy na prezentację

Pokaz PS5 odbędzie się w przyszłym tygodniu. Tak przynajmniej twierdzi Jeff Grubb, który postanowił zaktualizować swój harmonogram wydarzeń – informacje dziennikarza są jednoznaczne.

Wieczorem zobaczymy prezentację The Last of Us 2, ale wiele na to wskazuje, że Sony jeszcze dzisiaj lub jutro zaprosi graczy na prezentację PlayStation 5. Jeff Grubb postanowił zaktualizować swój kalendarz wydarzeń i dziennikarz mówi wprost: „wkrótce” zobaczymy PS5.

Pokaz PS5 w przyszłym tygodniu

Jeff Grubb już wcześniej wspominał, że wydarzenie Sony ma odbyć się na początku czerwca. Zgodził się z nim Jason Schreier, ale dwóch dziennikarzy podkreślało, że informacja jest wciąż niepewna i Sony nie podaje ostatecznych szczegółów, ponieważ pandemia może opóźnić pokaz.

Teraz jednak Jeff Grubb otrzymał już najwidoczniej potwierdzenie imprezy, ponieważ zaktualizował swój harmonogram imprez. Impreza Sony ma odbyć się „wkrótce” a dokładnie pomiędzy drugim a czwartym czerwca.

Na wiadomość odpowiedział Tom Phillips z Eurogamera, który wspomniał o 3 czerwca.

PS5 prezentacja - kiedy - 1

PS5 prezentacja - kiedy - 2

[Aktualizacja #1]

Jason Schreier potwierdza: Sony planuje wydarzenie na 3 czerwca!

Redakcja Bloomberg ostrzega jednak, że plany mogą zostać wciąż zmienione:

„Wirtualna impreza może odbyć się 3 czerwca, choć niektórzy ostrzegają, że plany się zmieniają i że data może zostać zmieniona. Inne wydarzenia dotyczące PlayStation 5 mają mieć miejsce w najbliższych tygodniach i miesiącach, a od Sony nie oczekuje się ujawnienia wszystkich istotnych szczegółów o konsoli podczas jej pierwszej prezentacji.”

[Aktualizacja #2]

Po tekście Schreiera, jest druga aktualizacja:

Źródło: Twitter: JeffGrubb

Tagi: playstation 5 ps5 Sony