Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.05.2020 21:41
The Last of Us 2 Ellie
4152V

The Last of Us 2 na State of Play. Oglądajcie z nami wielką prezentację gry

The Last of Us 2 zbliża się wielkimi krokami, więc Sony i Naughty Dog zapraszają graczy na prezentację gry. Dzisiaj zobaczymy gameplay z wyjątkowo wyczekiwanego tytułu, który zmierza wyłącznie na PS4. Zamierzacie oglądać show? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

W 2020 roku nie brakuje wyjątkowych produkcji, ale dla wielu graczy to właśnie propozycja Naughty Dog może okazać się najważniejszym tytułem najbliższych miesięcy. Dziennikarze już mają okazję sprawdzać pozycję, znamy nawet termin, kiedy pojawią się recenzje, a teraz nadszedł czas na długi pokaz gry.

The Last of Us 2 na State of Play

Sony w tym tygodniu zapowiedziało długą prezentację The Last of Us Part II. W trakcie rozgrywki zobaczymy zupełnie nowe lokacje, a deweloperzy opowiedzą o nowej przygodzie Ellie. Nie musicie obawiać się o najmniejsze, fabularne spoilery – twórcy pokażą nowe mechaniki i pewnie postrzelają do kilku przeciwników.

Będzie to prawdopodobnie ostatni pokaz The Last of Us 2 przed wielką premierą. Autorzy szykują jeszcze dwa dzienniki, dzięki którym poznamy kolejne elementy pozycji, ale prawdopodobnie nie możemy już liczyć na następne fragmenty rozgrywki.

Prezentacja rozpocznie się o godzinie 22:00 i będzie trwać przez około 20 minut. Jeśli zamierzacie oglądać show, zapraszamy na PPE. Przygotujemy nawet skromne podsumowanie wydarzenia.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II