Iza Łęcka Iza Łęcka 26.05.2020 09:41
The Last of Us 2 Joel
7637V

The Last of Us 2 wielkim hitem? Dziennikarze już grają, recenzje pojawią się wcześnie

Sony wydaje się być przekonane co do jakości The Last of Us 2. Dziennikarze już rozpoczęli poznawanie nowej przygody Ellie, a recenzje na grę Naughty Dog zostaną opublikowane niezwykle wcześnie. Oznacza to w zasadzie jedno: fani marki PlayStation mogą rozpocząć wielkie odliczenie do premiery.

The Last of Us Part II zadebiutuje 19 czerwca, choć wskazany termin wcale nie oznacza, że z pierwszymi opiniami recenzentów przyjdzie nam zapoznać się za ponad 3 tygodnie. Sony już dostarczyło do dziennikarzy produkcję Naughty Dog, a my poznaliśmy termin embargo na publikacje.

Recenzje The Last of Us 2 pojawią się już 12 czerwca o godzinie 9:01! Wiadomość potwierdził Greg Miller. Również Grzegorz Drabik, były redaktor naczelny PSX Extreme, pochwalił się rozpoczęciem rozgrywki w nową przygodę Naughty Dog.

Możemy także dodać, że recenzja pojawi się na naszym portalu we wskazanym dniu. Tekst przygotuje Wojtek. 

W oczekiwaniu na wszelkie konkrety, pozostaje nam szykować do najbliższego State of Play poświęconego najnowszej grze Naughty Dog. Jeśli wciąż nie poznaliście pierwszego The Last of Us, grę znajdziecie w promocji PlayStation Days of Play.

Źródło: Twitter

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II