Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.05.2020 01:03
The Last of Us 2 Ellie
5716V

The Last of Us 2 zapewni nowe mechaniki rozgrywki. Twórcy pokazują gameplay

Twórcy The Last of Us 2 postanowili odświeżyć gameplay, by zapewnić Ellie nowe możliwości eksploracji. Naughty Dog postanowiło przedstawić zaprojektowane systemy i najnowszy materiał pozwala spojrzeć na sporo rozgrywki.

Naughty Dog coraz chętniej opowiada o The Last of Us 2 i gracze mogą oczekiwać dwóch kolejnych materiałów. Ostatnio deweloperzy opowiedzieli o fabule, teraz przedstawiają gameplay, a w następnych tygodniach (co środę) otrzymamy informacje dotyczące „szczegółów” oraz „świata”. W taki sposób twórcy przygotują śmiałków na wielką premierę gry.

Studio podkreśla, że The Last of Us 2 jest „zdecydowanie największą i najbardziej ambitną grą” Naughty Dog i najnowsza przygoda ponownie zapewni kilka nowych systemów, które pozwolą głównej bohaterce jeszcze prężniej eksplorować lokacje.

W The Last of Us: Part II znajdziemy zupełnie nowe mechaniki dotyczące walki oraz znacząco rozbudowany crafting. Twórcy właśnie za pomocą rozgrywki chcieli przejść na „jeszcze wyższy poziom” i nawet na materiale zobaczycie między innymi, jak Ellie szybko potrafi przemieścić się po lokacji, dynamicznie pada na ziemię i następnie szybko dociera do wyznaczonego punktu.

Dziennik jest również świetną okazją do spojrzenia na gameplay. Autorzy podkreślają, że nie musimy obawiać się tutaj o fabularne wątki, ale przynajmniej kilkukrotnie zobaczycie, jak Ellie walczy z różnymi oponentami.

W temacie The Last of Us 2 możecie sprawdzić także najnowszy sprzęt ujawniony przez Sony. Japoński gigant przedstawił wczoraj między innymi specjalne wydanie PlayStation 4 Pro.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II