Iza Łęcka Iza Łęcka 27.05.2020 10:08
Resident Evil 8
1715V

Resident Evil 8 już w czerwcu? Capcom zapowiedział duże ogłoszenie dla Ambasadorów

Capcom opublikował aktualizację programu Ambasadorów, w którym zapowiada znaczące ogłoszenie przygotowane na 10 czerwca. Data już wcześniej była wymieniania wśród plotek dotyczących dużego pokazu gier.

Fani serii Resident Evil potwierdzają informację o nowej aktualizacji programu Resident Evil Ambassador. Wiadomość została udostępniona wyłącznie graczom, którzy osiągnęli wyznaczony poziom i zgodnie z jej treścią: Capcom szykuje się do ogłoszenia.

Dokładnie 10 czerwca japoński producent  i wydawca gier przekaże ważną informację. Choć nie zdradzono jeszcze konkretnie na co Ambasadorzy powinni się przygotowywać, wskazana data jest intrygująca. Już jakiś czas temu pojawiły się plotki, według których Microsoft zorganizuje kolejne spotkanie z graczami właśnie w tym dniu. Natomiast wczoraj IGN, ujawniając rozpiskę Summer of Gaming, nie potwierdził żadnego wydarzenia we wspomnianym dniu.

Nie możemy mieć pewności, że 10 czerwca zobaczymy nową grę z serii Resident Evil, jednak od dawna spekuluje się, iż Capcom intensywnie pracuje nad Resident Evil 8 i Resident Evil 4 Remake. Japoński gigant prognozuje w najbliższym roku finansowym rekordowe wyniki, zapowiadając jednocześnie wiele "ważnych" produkcji.

Źródło: https://sp1st.com/news/capcom-teasing-an-announcement-around-june-10-for-resident-evil-ambassador-members

Tagi: Capcom Resident Evil Resident Evil 8 Resident Evil Ambassador