Iza Łęcka Iza Łęcka 27.05.2020 07:31
PS5 PlayStation 5 Sony
3487V

PS5 coraz bliżej. OPM szykuje pokaz 38 gier

Początek czerwca będzie niezwykle ważny dla entuzjastów marki PlayStation. Wielu obserwatorów branży oczekuje, że już za niedługo kampania promocyjna PS5 nabierze odpowiedniego tempa, tymczasem Official PlayStation Magazine szykuje swoich czytelników na prawdziwe fajerwerki.

Po zeszłotygodniowym potwierdzeniu Sony pokazu „atrakcyjnego zestawu gier”, gracze coraz mocniej wyczekują na konkrety dotyczące japońskiego next-gena. Zgodnie z przewijającym się plotkami, wydarzenie prezentujące PS5 może odbyć się na początku czerwca. Nadchodzący miesiąc może okazać się znaczący.

PS5 w czerwcu. Zapowiedź i gry?

Official PlayStation Magazine potwierdziło okazałą prezentację produkcji. Dziennikarze w czerwcowym numerze miesięcznika zaprezentują 38 gier z PS5, pokazując również pierwsze screeny z PlayStation 5. Prawdopodobnie przynajmniej część pozycji została zapowiedziana już wcześniej, choć redakcja mogła uzyskać dostęp do nowych tytułów.

Według ostatnich niepotwierdzonych doniesień, Sony może zapewnić bardzo rozbudowany zestaw tytułów na start. Wiele więc wskazuje na to, że to właśnie na łamach OPM będziemy po raz pierwszy mogli poznać szczegóły niektórych z nich. Na konkrety przyjdzie nam jednak jeszcze trochę zaczekać.

Źródło: https://www.psu.com/news/official-playstation-magazine-for-june-to-feature-38-ps5-games/

Tagi: playstation 5 ps5 Sony