Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.05.2020 14:51
ps5 logo
6605V

PS5 ma otrzymać świetny zestaw gier na start. Sony nie chce popełnić błędu z premiery PS4

Sony może zakończyć generację dwoma wielkimi hitami i rozpocząć kolejną następnymi zdumiewającymi produkcjami. Według najnowszych doniesień, Sony od lat opracowuje gry, by nie popełnić błędu z PS4.

W najbliższych dniach Sony powinno zaprosić graczy na pokaz PS5, jednak aktualnie firma skupia się na nowym PlayStation Days of Play oraz przygotowuje się do ujawnienia nowej oferty PS Plus. Przedstawiciele firmy raczej nie mogą narzekać na brak atrakcji, ale pewnie najlepsze dopiero przed nami.

Sony nie zdradza informacji dotyczących pokazu PlayStation 5, ale na temat wydarzenia wypowiedział się Maximilian Dood, którego na pewno kojarzą sympatycy bijatyk. Streamer i gracz już od wielu lat dzieli się ciekawymi informacjami z branży i podczas ostatniej relacji Dood wspomniał o PS5.

Streamer rozmawiał z wieloma „partnerami Sony” i dowiedział się, że Sony od lat szykuje „cholernie duży” zestaw produkcji na start. Wewnętrzne studia japońskiego giganta „od dłuższego czasu” pracują nad produkcjami na premierę PlayStation 5. Maximilian Dood zaznaczył, że od lat podczas wielu rozmów słyszał, że Sony chce zapewnić jak najlepszy zestaw produkcji na debiut konsoli.

Nie znamy konkretów, ale jak wiadomo na premierę PS4 nie mogliśmy mówić o zestawie wielu hitów, więc szefowie Sony mogli wyciągnąć lekcję z aktualnej generacji i zapewnią nam konkretne wysokobudżetówki?

Warto wspomnieć, że zespoły SIE Worldwide Studios od miesięcy nie zapowiedziały nowych gier.

Źródło: https://gamingbolt.com/ps5-launch-line-up-is-pretty-big-rumor

Tagi: playstation 5 ps5 Sony