Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.05.2020 13:56
V Cyberpunk 2077
4308V

Cyberpunk 2077 bez płyty w pudełku na PC. CD Projekt RED potwierdza informację

CD Projekt RED potwierdził właśnie ważną wiadomość dla graczy wyczekujących na premierę Cyberpunka 2077 w wersji na komputery osobiste. W pudełkowym wydaniu nie znajdziemy płyt – zamiast tego całą grę pobierzemy dzięki cyfrowemu kluczowi.

Premiera Cyberpunka 2077 zbliża się wielkimi krokami, więc kolejni gracze składają zamówienia przedpremierowe na wielką produkcję Polaków. Kilku czytelników napisało do mnie w sprawie wydania gry CD Projekt RED w wersji na PC. Według dostępnych informacji ze sklepów – edycja na PC zamiast płyt będzie zawierać klucz.

Wiadomość potwierdza Radek Grabowski, Lead PR Manager CD Projekt RED:

„W pudełkowej wersji Cyberpunka 2077 na PC znajdować się będzie gra w formie cyfrowej, w postaci klucza do wykorzystania wyłącznie w GOG.com.”

Nie jest to już raczej nic specjalnie zaskakującego, ponieważ część graczy nie posiada już standardowych odtwarzaczy w PC, a najwięcej gier i tak pobieramy dzięki cyfrowym sklepom. W tym wypadku nie będzie inaczej, ale warto podkreślić, że CD Projekt RED dba nawet o podstawowe wydanie, które identycznie jak w przypadku Wiedźmina 3: Dziki Gon będzie bogate.

W zestawie otrzymamy grę, mapę Night City, pocztówkę z Night City, naklejki, kompendium wiedzy o świecie, dodatki cyfrowe (ścieżkę dźwiękową, mini artbook, podręcznik Cyberpunk 2020, tapety na komputery i urządzenia mobilne), a jeśli zamówicie pozycję przed premierą, to zgarniecie jeden ze steelbooków.

Zamówiliście już Cyberpunka 2077? Gra CD Projekt RED według ostatnich prognoz ma osiągnąć gigantyczny sukces.

Źródło: Radek Grabowski, Lead PR Manager CD Projekt RED

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077