Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 24.05.2020 13:30
Sea of Thieves na Steam
901V

Sea of Thieves oficjalnie na Steam. Poznaliśmy datę premiery na nowej platformie

Zgodnie z kwietniowymi obietnicami, poznaliśmy właśnie datę premiery świetnej gry od Rare na platformie Steam. Przyjdzie nam poczekać na to zaledwie 2 tygodnie.

Sea of Thieves jest na rynku już ponad dwa lata. I choć produkcja miewała lepsze i gorsze okresy, to ostatecznie bardzo przypadła do gustu wielu graczom. Projekt jest cały czas rozwijany, a w grze pojawiają się nowe elementy, co zachęca fanów to angażowania się w wielką, morską przygodę! 

Jeszcze na początku kwietnia branżę obiegła informacja, że największy hit Rare zmierza na platformę Steam. Informacja pojawiła się przy okazji ogłoszenia planów odnośnie do implementacji funkcji cross-play, która umożliwi wspólne wojaże graczom- bez względu na sprzęt i platformę

Zaledwie dwa dni temu twórcy potwierdzili, poprzez oficjalne konto gry w serwisie Twitter, że gra zadebiutuje na platformie od Valve już 3 czerwca! Rare nie ukrywa, że bardzo cieszą się, iż do fantastycznego, pirackiego świata wejdą nowe osoby, które także będą dążyły do podbojów i zapisania swoich legend na karatach historii! 

Jest to świetny moment, by wejść do gry- zwłaszcza że kilka tygodni temu otrzymaliśmy dużą, niezwykle interesującą aktualizację, która znacznie poszerza to, co możemy robić, gdy już wypłyniemy na głęboką wodę. 

Źródło: Twitter

Tagi: Microsoft Game Studios Rare Sea of Thieves