Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.04.2020 00:40
Sea of Thieves
902V

Sea of Thieves przypływa z wielką aktualizacją. Rare ujawniło Ships of Fortune

Rare nie zapomina o piratach i Sea of Thieves otrzyma jeszcze w kwietniu wielką aktualizację. Na Inside Xbox pokazano Ships of Fortune, które wprowadzi na serwery sporo nowości. Zobaczcie zwiastun i poznajcie szczegóły.

Sea of Thieves trafiło na rynek w marcu 2018 roku, ale premiera w przypadku tej produkcji to dopiero początek. Rare od tego czasu systematycznie rozwija tytuł oferując najróżniejsze nowości. Najnowsza aktualizacja zatytułowana Ships of Fortune będzie dostępna od 22 kwietnia i trafi za darmo na Xboksa One, Windows 10 oraz oczywiście do klientów korzystających z Xbox Game Pass.

Deweloperzy postanowili tym razem wprowadzić opcję zostania „emisariuszem” – specjalna funkcja pozwoli uczestniczyć w kolejnych wyprawach, za które zgarniemy dodatkowe nagrody oraz specjalne przedmioty do personalizacji. Z tymi zadaniami wiążę się pewne ryzyko, ponieważ mając skarby z wydarzeń zostaniemy oznaczeni na mapie i możemy stać się łatwym celem piratów. W grze pojawi się także nowa kompania (The Reaper's Bones), która zajmie się eliminowaniem innych statków i zdobywaniem skarbów od graczy.

Twórcy zajęli się także poprawieniem map w Arenie, zadbali o możliwość szybkiego wskrzeszania kompanów, a dodatkowo zainteresowani wrzucą na okręt kota.

Sprawdźcie także:

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/04/07/ships-of-fortune-upgrades-sea-of-thieves-trading-companies-april-22/

Tagi: Microsoft Game Studios Rare Sea of Thieves