Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 23.05.2020 12:35
Marvel’s Iron Man VR twórcy
604V

Marvel’s Iron Man VR. Twórcy opowiadają o znaczeniu immersji i technologii VR

Przy okazji premiery wersji demonstracyjnej nadchodzącego hitu na PS VR, twórcy udostępnili materiał, w którym opowiadają o immersji w swojej najnowszej produkcji. 

Marvel's Iron Man VR to bardzo ciekawy projekt, które premiera ustalona została na początek lipca bieżącego roku. Fani produkcji w wirtualnej rzeczywistości bardzo mocno czekają, aby móc wejść w kombinezon Tony'ego Starka i poczuć się, jak jeden z Avengersów, latając w przestworzach. 

Niedawno otrzymaliśmy zwiastun dema, które jest już dostępne do pobrania za pośrednictwem PlayStation Store i przy okazji opublikowano także bardzo ciekawy materiał wideo, w którym twórcy ze studia Camouflaj wypowiadają się na temat produkcji oraz znaczenia immersji i technologii VR. 

Poruszono tam odpowiedzi na pytanie, dlaczego postanowili, aby gra była dostępna tylko w wirtualnej rzeczywistości. Jak wyjaśniają w materiale, ich celem było całkowite zanurzenie graczy w zbroi Iron Mana, w której można doświadczyć lotu i walki z własnej perspektywy superbohatera. Tylko VR mógł to zapewnić.

Jak wspomniałem, darmowa wersja demonstracyjna jest już dostępna dla wszystkich chętnych posiadaczy zestawu PlayStation VR. Jeśli więc jesteście ciekawi, na ile to, co mówią, udało się przenieść do projektu, koniecznie sprawdźcie sami

Źródło: https://gamingbolt.com/marvels-iron-man-vr-devs-talk-about-why-the-game-is-perfect-for-vr-in-new-video

Tagi: Camouflaj Marvel’s Iron Man VR Sony Interactive Entertainment