Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.05.2020 18:22
Marvel’s Iron-Man VR
792V

Marvel’s Iron Man VR ma datę premiery. Sony szykuje dla graczy strój Tonego Starka

Sony potwierdziło nową datę premiery Marvel’s Iron Man VR. Gra zmierzająca na PlayStation 4 trafi na rynek już wkrótce, więc możecie szykować gogle PlayStation VR i przygotowywać się na jedną z najciekawszych propozycji dla japońskiego VR.

Marvel's Iron Man VR miało trafić na rynek pod koniec lutego, następnie deweloperzy chcieli zapewnić grę w połowie maja, ale jak wiadomo – Sony opóźniło premiery dwóch dużych produkcji zmierzających na PS4.

Dzisiaj możemy potwierdzić, że Sony Interactive Entertainment poradziło sobie z problemami związanymi z dystrybucją i Marvel’s Iron Man VR będzie dostępny od 3 lipca. Gra trafi do PlayStation Store oraz zainteresowani kupią pudełka u wybranych partnerów handlowych.

Nie otrzymaliśmy jednak nowego materiału prezentującego rozgrywkę, nie możemy spojrzeć na czysty gameplay, ale pewnie takie atrakcje zostaną opublikowane w okolicy premiery. Jeśli posiadacie w domach PlayStation VR, to naprawdę warto zainteresować się tą produkcją – w końcu będzie to jedna z największych (a może i największa?) premiera na gogle Sony w 2020 roku.

Źródło: Informacja prasowa: PlayStation Polska

Tagi: Camouflaj Marvel’s Iron Man VR Sony Interactive Entertainment