Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.05.2020 21:45
Iron Man VR
885V

Marvel’s Iron Man VR do sprawdzenia. Sony zaprasza na demo i ujawnia specjalne wydanie gry

Sony zaprasza graczy do wypróbowania Marvel’s Iron Man VR. Demo właśnie wylądowało na PlayStation Store, a do sklepów trafił specjalny zestaw. Japoński producent proponuje grę z kontrolerami.

W ubiegłym tygodniu Sony potwierdziło datę premiery Marvel’s Iron Man VR, a teraz firma zaprasza graczy do sprawdzenia wersji demonstracyjnej. Pliki trafiły na PlayStation Store już kilka tygodni temu, ale dopiero teraz zdecydowano się na zaoferowanie dema wszystkim graczom.

Marvel’s Iron Man VR będzie dostępny wyłącznie na PlayStation 4 i PlayStation VR, a deweloperzy podczas projektowania gry starali się wykorzystać pełny potencjał platformy. Z tego powodu korporacja przygotowała zestaw produkcji z kontrolerami PlayStation Move. Klienci otrzymają możliwość kupienia pudełka za 99,99 euro.

We wspomnianej demonstracji sprawdzicie między innymi samouczek, interaktywne kino, jedną misję główną oraz dwa poboczne zadania. Autorzy podkreślają, że jest to skromny wycinek całej gry, ale za jego pomocą poczujecie się jak tytułowy bohater. Zapoznając się z fragmentem odblokujecie ekskluzywny Molten Lava Armor Deco, który otrzymacie w pełnej wersji produkcji.

Dotychczas niezbyt często mieliśmy okazję spojrzeć na rozgrywkę z Marvel’s Iron Man VR, ale w ubiegłym roku deweloperzy zapowiadali świetne doznania. Jednym z głównych założeń twórców było zapewnienie naturalnego lotu.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2020/05/21/suit-up-as-the-armored-avenger-with-the-playstation-move-controller-marvels-iron-man-vr-bundle-plus-download-a-free-demo-today/

Tagi: Camouflaj Marvel’s Iron Man VR Sony Interactive Entertainment