Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.05.2020 20:37
Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Modern Warfare z pierwszą zajawką 4. sezonu
3967V

Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Modern Warfare z pierwszą zajawką 4. sezonu

Infinity Ward opublikowało pierwszą zajawkę nowego sezonu w Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Modern Warfare. Gracze otrzymali tajemnicze nagranie, które ma przygotować ich na nowości.

Infinity Ward już wczoraj opublikowało tajemniczą wiadomość w aplikacji Call of Duty, a teraz otrzymaliśmy zajawkę, która przygotowuje graczy na czwarty sezon rozgrywek w Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Modern Warfare. Tajemnicze nagranie wspomina o pewnym Operatorze, którym zdaniem niektórych graczy ma okazać się John Price.

Wiele na to wskazuje, że nie potwierdzą się plotki, według których już teraz Treyarch rozpocznie kampanię marketingową nowego Call of Duty. Można w zasadzie uznać, że to najwyższy czas, ale jak wiadomo wszystko zależy od planów studia oraz wydawcy.

Fani Call of Duty mogą szykować się na ciekawe tygodnie, ponieważ nie tylko na serwerach już wydanych tytułów pojawią się nowości (i będziemy pobierać wielkie aktualizacje;)), ale Activision w końcu musi zacząć promować nową odsłonę. Według ostatnich przecieków, w 2020 roku zagramy w Call of Duty: Black Ops Cold War.

Źródło: https://www.callofduty.com/confidential

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward