Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.05.2020 15:41
COD Modern Warfare Warzone
3901V

Call of Duty: Modern Warfare i Warzone krytykowane za rozmiar aktualizacji. Gracze muszą pobierać nawet 31GB

Infinity Ward wrzuciło na serwery nowe aktualizacje Call of Duty: Modern Warfare i Call of Duty: Warzone, ale deweloperzy muszą mierzyć się z krytyką. Choć nie możemy mówić o wielu nowościach, niektórzy gracze muszą pobrać nawet 31GB danych.

Call of Duty: Modern Warfare i Call of Duty: Warzone są rozwijane licznymi, bezpłatnymi aktualizacjami, co nie powinno sprawiać większych problemów, ale gracze coraz częściej muszą pobierać od 20 do nawet 40GB danych, by sprawdzić kilka dodatkowych elementów.

Z samego rana informowaliśmy o zmianach w produkcji Battle Royale, ale także płatne Call of Duty otrzymało duży patch. Lista nowości nie jest specjalnie duża (to zaledwie dwie nowe mapy, kilka nowych skórek), a zainteresowani muszą pobierać nawet 31GB:

Sytuacja coraz bardziej irytuje graczy, bo choć często pliki są nadpisywane, więc waga produkcji na dyskach nie jest równoznaczna ze ściąganymi danymi, to jednak społeczność Call of Duty zaczyna reagować na niezbędne pobieranie tak dużych paczek plików.

31gb jest k#*$^ śmieszne, oni absolutnie najgorszą firmą, jeśli chodzi o rozmiary plików.

To naprawdę nie jest śmieszne...

Drugi raz z rzędu dostaję ponad 100 gb łatki. Jeśli po moim wyjściu pojawi się kolejny pakiet danych...

Kolejne 30 Gigs. Co oni, k#*$^, próbują udowodnić?

Cholera, ta gra zabiera już 200 gigów na moim dysku

35 gb nie ma k#*$^ mowy

Call of Duty: Modern Warfare i Call of Duty: Warzone będą wciąż rozwijane, ale Treyarch musi małymi krokami przygotowywać graczy na pokaz tegorocznego Call of Duty. Wczoraj otrzymaliśmy bardzo interesujący materiał.

Źródło: https://www.reddit.com/r/CODWarzone/comments/gmirwc/modern_warfare_warzone_patch_notes_may_18th/

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward