Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.05.2020 17:52
DualShock 4 v2 Limited Edition The Last of Us Part II
1378V

PS4 Pro, DualShock 4 i headset z The Last of Us 2 już do kupienia w Polsce

Gracze wyczekujący na premierę The Last of Us 2 już mogą zamówić specjalny sprzęt przygotowany z okazji debiutu nowej gry Naughty Dog. W sklepie pojawił się już między innymi DualShock 4 w limitowanym wydaniu.

Kampanie marketingowa The Last of Us 2 trwa w najlepsze. Wczoraj zobaczyliśmy sprzęt w limitowanej edycji, dzisiaj deweloperzy opowiedzieli o nowościach, a już teraz możemy zamówić konsolę, kontroler oraz słuchawki. Przedsprzedaż ruszyła, jednak urządzenia trafią do graczy dopiero 19 czerwca, czyli w dniu premiery oczekiwanej historii Naughty Dog.

Sprzęt z The Last of Us 2 do kupienia w Polsce

Ceny są w zasadzie bardzo standardowe... Choć pewnie znajdą się osoby, które chciałyby kupić PlayStation 4 Pro w lepszej cenie, ale musimy pamiętać, że choć nadciąga już nowa generacja, to jednak w tym wypadku zainteresowani sięgną po limitowany sprzęt.

Ja raczej nie zdecyduje się na kolejne PS4 Pro, ale mocno rozważam sięgnięcie po kontroler i może nawet słuchawki. Goldy od Sony oferują świetny dźwięk i trzeba przyznać, że odświeżony model wygląda naprawdę nieźle.

Źródło: euro.com.pl

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II