Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.05.2020 14:04
PS4 Pro The Last of US 2
3649V

PS4 Pro w limitowanej wersji z The Last of Us 2. Sony ujawniło konsolę

Sony właśnie zaprezentowało specjalne wydanie PS4 Pro. Konsola została ozdobiona motywem z The Last of Us 2 i będzie to wyjątkowy sprzęt dla wiernych fanów uniwersum. Sprawdźcie nowy model urządzenia Sony.

Sony postanowiło odpowiednio zaakcentować premierę nowej przygody Ellie. Na rynku pojawi się specjalne wydanie PlayStation 4 Pro ozdobione motywem z The Last of Us: Part II. Firma nie tylko zadbała o ładniejsze pudełko, ale zdecydowała się na odpicowanie sprzętu.

Producent zaznacza, że „w pełni spersonalizowane” PlayStation 4 Pro otrzyma matowe wykończenia i wygrawerowany wzór tatuażu Ellie. W zestawie pojawi się także odświeżony kontroler oraz fizyczna kopia gry. Wśród cyfrowej zawartości pobierzemy między innymi dynamiczny motyw oraz awatary.

W sklepach pojawi się także nowa wersja słuchawek Wireless Headset Limited Edition Gold oraz dysk SEAGATE o pojemności 2TB – sprzęty również otrzymają odświeżony wygląd, więc gracze mogą stworzyć ciekawy komplet. Znamy także ceny: PlayStation 4 Pro zostało wyceniony na 1849,99 zł, kontroler na 259,99 zł, a headset na 379,99 zł.

Należy na pewno zaznaczyć, że Sony wciąż walczy z przeciekami dotyczącymi fabuły The Last of Us 2 i nawet w przypadku materiału wideo pokazującego PS4 Pro, zdecydowano się zamknąć możliwość komentowania. Firma zdecydowała się na taki ruch także pod pierwszym dziennikiem deweloperów.

The Last of Us 2 PS4 Pro - 1

The Last of Us 2 PS4 Pro - 2

The Last of Us 2 PS4 Pro - 3

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2020/05/19/celebrating-the-last-of-us-part-ii-with-a-limited-edition-ps4-pro-bundle-and-more/

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II