Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.05.2020 16:15
Ellie The Last of Us 2
2681V

The Last of Us 2 na nowym materiale. Naughty Dog pokazuje grę i opowiada o fabule

Naughty Dog zaprasza graczy na kolejny pokaz The Last of Us 2. Twórcy nie mogą już dłużej czekać z promocją przygody Ellie, więc otrzymaliśmy pierwszy film przedstawiający kulisy powstawania jednej z najważniejszych gier tej generacji.

Naughty Dog nie ma łatwego życia i nie może liczyć na bezproblemową promocję The Last of Us 2. Deweloperzy właśnie zaprezentowali pierwszy dziennik, na którym opowiadają o swoim tytule – studio już w przypadku innych produkcji pokazywało „Inside the Story”, więc sympatycy firmy doskonale wiedzą, czego mogą się spodziewać.

Dlaczego powstało The Last of Us: Part II? Anthony Newman nie ukrywa, że słyszał wielokrotnie to pytanie. Gdy jeden z reżyserów zobaczył pierwsze szczegóły, to wiedział, że Naughty Dog musi opowiedzieć tę historię. Neil Druckmann podkreślił dodatkowo, że „Part II” nie pojawia się bez przyczyny – twórcy opowiadają historię, którą możemy bez problemu połączyć z jedynką i stworzyć wielką przygodę. To coś więcej niż typowa kontynuacja.

Na filmie deweloperzy dokładnie przedstawiają wydarzenia, umiejscawiają akcję w czasie, wspominają o głównej bohaterce, ale zdaję sobie sprawę, że część z Was chce poznać te szczegóły z kontrolerem w łapie, więc nie wspominam o konkretach w tej wiadomości.

Jak wiadomo, The Last of Us 2 mierzy się z przeciekami, ale zdaniem Troy'a Bakera ujawnione informacje nie mają znaczenia. Zobaczcie także ostatni, fabularny zwiastun.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II