Iza Łęcka Iza Łęcka 20.05.2020 08:39
Call of Duty Warzone Bunkry
4959V

Call of Duty: Warzone pozwala wejść do bunkrów. Deweloperzy udostępnili tajemnicze miejscówki

Od wielu tygodni społeczność Call of Duty zastanawiała się, co znajduje się w tajemniczych bunkrach. Dzięki najnowszej aktualizacji będzie można rozwikłać ten sekret, bo oto można już wejść do lokacji. Choć zadanie nie jest łatwe, gracze mogą liczyć na wiele fantastycznych broni.

Najnowszy patch Call of Duty: Warzone wprowadza kilka nowości. Choć część graczy nie szczędzi krytycznych opinii o wielkości plików do pobrania, jeden z udostępnionych elementów może szczególnie się spodobać. Do dyspozycji sympatyków BR zostały oddane bunkry, które dotychczas były zamknięte. Najnowsza aktualizacja pozwala dostać się do lokacji.

Stali bywalcy na serwerach już wcześniej próbowali wejść do rozrzuconych po całym Verdańsku bunkrów. Obecnie jednak, używając czerwonych kart dostępu, wybrane miejsce może zostać otwarte, udostępniając wszelkie tajemnice swego wnętrza.

Na poniższym materiale możecie sprawdzić jak dostać się do bunkra:

W schronach czekają na graczy szczególnie cenne materiały - twórcy ukryli całkiem mocne bronie. Dzięki udanej wizycie w bunkrze zespół może uzyskać sporą przewagę na mapie. Żeby mieć pewność, że nie wszyscy dotrą do miejscówek, deweloperzy utrudnili zdobycie czerwonej karty.

Źródło: https://mp1st.com/news/call-of-duty-warzone-bunkers-starting-to-open-up-bunker-11-houses-a-nuke

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward