Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.05.2020 21:19
Mafia 3
2407V

Mafia 3 z darmowymi DLC. Gracze mogą pobrać dodatki

2K Games zaprasza graczy do sprawdzania dodatków z trzeciej Mafii. Gra może i nie osiągnęła spektakularnego sukcesu, ale teraz za darmo możecie zapoznać się z rozszerzeniami. W zestawie znalazły się także bronie.

2K Games ostatecznie ujawniło dzisiaj trylogię Mafii. Można odnieść wrażenie, że najlepsze dopiero przed nami (remake pierwszej części), ale wydawca postanowił wykorzystać okazję i proponuje graczom darmowe aktualizacje do Mafia 2 Ostateczne Edycja i Mafia 3 Ostateczna Edycja.

W przypadku historii Lincolna Clay'a nie spełniły się plotki i deweloperzy nie zadbali o większe odświeżenie gry, ale w zestawie z tytułem znajdują się wszystkie wcześniej wydane rozszerzenia. W rezultacie posiadacze Mafii 3 mogą pobrać dodatki za darmo.

Mafia 3 z darmowymi DLC

Mafia III nie podbiła rankingów sprzedaży, ale może akurat dodatki przypadną Wam do gustu? Zdaję sobie sprawę, że przez ogólne problemy podstawki, wielu graczy mogło nie zdecydować się na zapoznanie się z rozszerzeniami, ale jak wiadomo od premiery minęło sporo czasu, autorzy przez kilka miesięcy naprawiali tytuł, więc teraz powinniście w spokoju zapoznać się z DLC.

Sprawdźcie także naszą recenzję edycji ostatecznej Mafii 2.

Źródło: PlayStation Store / Xbox Live

Tagi: 2K Games Hangar 13 Mafia III: Definitive Edition