Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.05.2020 16:35
Mafia 2 Definitive Edition
3723V

Mafia 2 Edycja Ostateczna wygląda świetnie. Premiera w przyszłym tygodniu? Wyciekły materiały

2K Games zaprezentowało pierwszą zajawkę Mafia Trilogy i choć prezentacja odbędzie się w przyszłym tygodniu, gracze natrafili już na Mafia 2 Definitive Edition w Xbox Live. Według przedstawionych informacji, gra ma zadebiutować w przyszłym tygodniu.

O Mafia 2 Definitive Edition wiemy od wielu tygodni, jednak w końcu otrzymaliśmy dzisiaj konkrety. 2K Games zaprosiło graczy na prezentację, która odbędzie się w przyszłym tygodniu i bardzo możliwe, że także w tym dniu odbędzie się premiera gry.

Taką sytuację zwiastuje Xbox Live, ponieważ Mafia 2 Definitive Edition zostało dostrzeżone w sklepie Microsoftu i debiut tytułu jest zaplanowany właśnie na 19 maja. Produkcja waży aż 43,79GB i według dostępnych informacji deweloperzy zapewnią podstawkę ze wszystkimi wcześniej przygotowanymi dodatkami.

Xbox Live zapowiada wielką historię w odpicowanej oprawie:

Niesamowicie zremasterowana w HD, gra przedstawia życie gangstera w złotej erze zorganizowanej przestępczości. Vito Scaletta angażuje się w sprawy mafii, chcąc spłacić długi swego ojca. Wraz z kolegą, Joem, Vito pnie się w górę hierarchii, popełniając przestępstwa, z którymi wiążą się duże zyski... ale i konsekwencje.

Po raz pierwszy w historii przeżyj wszystkie historie Mafii II dzięki jednemu pakietowi i w jakości HD.

Tytuł jest także dostępny na polskim Xbox Live, gdzie znajdziecie „Mafia 2 Edycja Ostateczna”. Gra wspiera HDR10, zapewni rozgrywkę w 4K Ultra HD, ale niestety nie wiemy, czy możemy w tym wypadku liczyć na polską lokalizację.

Mafia 2 Definitive Edition - screeny 01

Mafia 2 Definitive Edition - screeny 02

Mafia 2 Definitive Edition - screeny 03

Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/p/mafia-ii-definitive-edition/9n000033sqdr?activetab=pivot:overviewtab#

Tagi: Mafia 2 Mafia 2 Definitive Edition Mafia Trilogy