Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.05.2020 00:04
Mafia Ostateczna 1 przeciek
9427V

Mafia Edycja Ostateczna to pełny remake z rozbudowaną fabułą! Wyciekły materiały i data premiery

2K Games nie musi śpieszyć się z prezentacją odświeżonej Mafii. Właśnie otrzymaliśmy kompletne szczegóły Mafia Edycja Ostateczna i gra wygląda fantastycznie. Zobaczcie pierwsze screeny z odrestaurowanej produkcji.

Mafia Edycja Ostateczna nie jest zwykłym podbiciem oprawy. Twórcy zapewnią pełne odświeżenie gry, które nie będzie charakteryzować się wyłącznie kompletnie odpicowaną grafiką, ale autorzy postanowili nawet rozbudować produkcję o nową zawartość:

„Zagraj w filmie gangsterskim: Wciel się w postać przestępcy okresu prohibicji i pnij się w górę hierarchii mafijnej.

Lost Heaven, IL: Drobiazgowo odtworzone miasto lat 30., pełne międzywojennej architektury, samochodów i kultury.

Odtworzony klasyk: Wiernie odtworzona, z rozszerzoną fabułą, rozgrywką i oryginalną muzyką, to Mafia jaką pamiętasz... i wiele więcej.”

Wszystkie szczegóły (identycznie jak w przypadku Mafii 2) przedstawił sklep Microsoftu. Gracze znaleźli produkcję i postanowili podzielić się odnośnikiem. Za propozycję odpowiada studio Hangar 13, które najwidoczniej spędziło ostatnie miesiące na pełnym odświeżeniu uznanej przygody.

Według przecieków, Mafia Edycja Ostateczna i Mafia 2 Edycja Ostateczna działają na silniku Mafii 3, który również przeszedł odświeżenie. Cała trylogia została podobno dopracowana do granic możliwości, by w końcu seria powróciła z należytym szacunkiem. Pełen pokaz odbędzie się dopiero w przyszłym tygodniu.

Premiera Mafia Edycja Ostateczna odbędzie się 27 sierpnia.

Mafia Edycja Ostateczna screen  - 1

Mafia Edycja Ostateczna screen  - 2

Mafia Edycja Ostateczna screen  - 3

Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/p/mafia-definitive-edition/9nzc09nnr93l?ref=dtf.ru&&activetab=pivot:overviewtab

Tagi: 2K Games mafia Mafia Edycja Ostateczna