Iza Łęcka Iza Łęcka 19.05.2020 07:34
Mafia 3
4986V

Mafia 3 Edycja Ostateczna wyciekła przed prezentacją. Gracze prezentują gameplay i zwiastun

Dzisiaj w ramach Summer Game Fest odbędzie się prezentacja trylogii Mafii, niestety nie będziemy mieli do czynienia z niespodzianką. Po wyciekach związanych z odświeżonymi Mafią i Mafią 2, gracze prezentują gameplay oraz zwiastun z Mafia 3 Edycja Ostateczna.

Dzisiaj 2K Games zaprezentuje światu trylogię Mafii. W ubiegłym tygodniu została opublikowana zajawka, po której za pośrednictwem Xbox Live, wyciekły szczegóły odświeżonej Mafii oraz Mafii 2. Według dostępnych informacji, historia Vito zadebiutuje już dzisiaj, a jej los podzieli opowieść Lincolna.

Na nowozelandzkim PlayStation Store już pojawiła się Mafia 3 Edycja Ostateczna. Gracze potwierdzają – jest to nowe wydanie zawierające wszystkie wcześniej udostępnione dodatki. Część entuzjastów klimatycznego tytułu zdążyła już dokonać zakupu i przygotowali materiały wideo prezentujące gameplay wraz ze zwiastunem.

W rezultacie, najbardziej interesującym elementem trylogii najprawdopodobniej będzie pierwsza odsłona Mafii, która w największym stopniu została zmieniona, jednak do jej premiery upłynie kilka miesięcy. Pomimo przecieku, sprawdźcie dzisiejszą transmisję – może 2K Games ma przygotowane jeszcze jakieś niespodzianki? Jak zawsze, w godzinach popołudniowych zaprosimy czytelników PPE na live-stream.

Źródło: YouTube.com, Twitter: Cyckiewicz

Tagi: 2K Games Hangar 13 Mafia III: Definitive Edition