Iza Łęcka Iza Łęcka 19.05.2020 07:00
Call of Duty Warzone Gułag
5766V

Call of Duty: Warzone z nowościami. Nadciąga klasyczny Battle Royale

Twórcy Call of Duty: Warzone przygotowali kolejne nowości na arenie Battle Royale. Odświeżone zostanie starcie w Gułagu, a za niedługo do dyspozycji graczy zostanie oddana klasyczna rozgrywka. Infinity Ward i Raven Software nieustannie rozwijają tytuł.

Na blogu Call of Duty zostały zapowiedziane nowości do Call of Duty: Warzone. Deweloperzy nie reagują na śmieszne prośby oszustów, natomiast oferują dwie nowinki, które mogą przypaść do gustu wielu graczom. Rywalizacja w Gułagu zostanie odnowiona, dzięki czemu będziemy mogli znaleźć teraz karabiny szturmowe oraz SMG – do rąk graczy zostaną oddane między innymi AK-47, M13, Kilo 141, Ram-7 oraz Striker 45.

Twórcy proponują także „Armor Box”, czyli zbrojownię, która zostanie udostępniona we wszystkich trybach Battle Royale. Przedmiot działa analogicznie jak skrzynka z amunicją, więc może zostać wykorzystany przez całą drużynę: znajdziemy go w skrzyniach lub kupimy w sklepie, a korzystając z niego uzupełnimy pancerz.

Dla sympatyków typowego BR Na serwerach pojawi się także czasowy tryb zatytułowany przez graczy „Classic Battle Royale”. W tym wypadku zostaną usunięte wszystkie elementy wprowadzone przez Call of Duty: Warzone (sklep, kontrakty, Gułag), a do dyspozycji śmiałków intensywnych zmagań zostanie oddana bardzo standardowa rozgrywka.

Call of Duty: Warzone jest wciąż rozbudowywane, natomiast w międzyczasie deweloperzy pracują nad przeniesieniem gry na next-geny. Wykorzystując potencjał PS5 i Xboksa Series X, gra powinna być dostępna już w momencie premiery konsol nowej generacji.

Źródło: https://blog.activision.com/call-of-duty/2020-05/This-Week-in-Call-of-Duty-May-18

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward