Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2020 16:04
Call of Duty: Warzone walczy z cheaterami
7923V

Call of Duty: Warzone walczy z cheaterami. Oszuści są oburzeni nowym zabezpieczeniem i domagają się zmian

Twórcy Call of Duty: Warzone rozpoczęli kolejny proces eliminowania oszustów z bezpłatnego Battle Royale i teraz wielu graczy nie może już kontynuować swojego nielegalnego procederu na serwerach gry. Sytuacja oburzyła cheaterów, którzy domagają się zmian.

Infinity Ward w tym tygodniu zapowiedziało dużą zmianę na serwerach Call of Duty: Warzone. Twórcy wprowadzili dwustopniową weryfikację SMS, przez którą nie możemy zalogować się do gry bez użycia smartfonu. Deweloperzy podkreślają, że chcą w ten sposób zadbać o bezpieczeństwo naszych kont, ale oczywiście każdy doskonale zna prawdziwy powód tej nowości.

Nie musieliśmy długo czekać na wiadomości od „pokrzywdzony graczy”, którzy mówią otwarcie, że pomagali sobie na serwerach, ale nie widzą w tym nic złego. Problemem jest oczywiście „złe działanie” twórców, którzy blokują dostęp do gry „prawdziwym fanom”.

W Sieci nie brakuje komentarzy wkurzonych oszustów, których dosięgnęła kolejna fala banów, ale teraz zainteresowani nie mogą na szybko stworzyć nowego konta i kontynuować zabawę korzystając z cheatów. Infinity Ward zablokowało tę opcję, ponieważ gdy nasze zweryfikowane konto przez SMS otrzyma bana, to nie możemy na ten sam numer zarejestrować kolejnego.

Część graczy chce omijać sytuację kupując nowe startery, ale nie wszyscy są tak zdeterminowani i domagają się zmian na serwerach. Warto wspomnieć, że Call of Duty: Warzone zmierza na nową generację i Infinity Ward chce stale rozwijać grę.

Call of Duty Warzone walczy z cheaterami

Źródło: https://www.vg247.com/2020/05/15/call-of-duty-warzone-cheaters-pissed-off-sms-authentication/

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward