Iza Łęcka Iza Łęcka 22.04.2020 12:15
Call Of Duty Vietnam
861V

Call Of Duty Vietnam wspomniany przez Jasona Schreiera. Nowe Call of Duty to na pewno nie Black Ops

Jak co roku, również i 2020 możemy się spodziewać nowej odsłony serii Call of Duty. Według najnowszych informacji, Treyarch nie zapewni odświeżonego Call of Duty: Black Ops lub Call of Duty: Black Ops V – w sprawie gry wypowiedział się nawet Jason Schreier.

Dziennikarz Bloomberga nie od dzisiaj przez wielu obserwatorów branży gier traktowany jest jako rzetelne źródło informacji, bowiem ma on dostęp do wielu zakulisowych wiadomości, które w późniejszym czasie są oficjalnie zapowiadane. Tym razem Schreier odpowiadał na pytania graczy dotyczące Call of Duty 2020, od początku zaznaczając, że tegoroczna odsłona nie podąży drogą swojego poprzednika sprzed roku i nie jest rebootem – redaktor tym samym zaprzeczył plotce dotyczącej pełnego odświeżenia Call of Duty Black Ops.

Choć Schreier podkreślił, że nie jest osobą zaznajomioną ze wszystkimi wiadomościami dotyczącym uniwersum Call of Duty i trudno mu odnieść się do ostatnich plotek (gra ma być „częścią Black Ops”), on także słyszał już kilkukrotnie o Call of Duty: Vietnam. Jego zdaniem, akcja wydarzeń ma przenieść graczy właśnie w okres zimnej wojny oraz wojny w Wietnamie.

Planowo Call Of Duty Vietnam zadebiutuje pod koniec roku, jednak jak dziennikarz słusznie zauważył, nikt tak naprawdę nie wie, co wydarzy się w kolejnych miesiącach. Do premiery tegorocznej odsłony pozostało przynajmniej pół roku, a w tym czasie rozwijająca się pandemia nadal może wywierać swój wpływ na prace twórców gier i wydawców, którzy muszą pozostać elastyczni. Wcześniej dyrektor generalny Activision Blizzard potwierdził, że wszystkie gry korporacji zmierzają na rynek bez problemów.

Źródło: https://gamingbolt.com/call-of-duty-2020-still-planned-for-fall-release-possibly-with-vietnam-setting-rumor

Tagi: Call of Duty call of duty vietnam cod Jason Schreier