Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.04.2020 21:23
Call of Duty Vietnam
3653V

Call of Duty Vietnam w 2020 roku? Twórcy mają podobno ciekawy plan

Za kilka tygodni Activision zapowie kolejną odsłonę Call of Duty, którą według najnowszych przecieków nie będzie pełnoprawny reboot Call of Duty: Black Ops. Trójka informatorów wspomina o innych planach Treyarch.

W ostatnich miesiącach często pojawiały się plotki, według których w 2020 roku zagramy w pełne odświeżenie Call of Duty: Back Ops. Informacjami podzielił się nawet TheGamingRevolution, jednak teraz informator przychodzi z nowymi szczegółami. Jak podaje sam zainteresowany – otrzymał nowe szczegóły, według których deweloperzy zrezygnowali z pomysłu nazwania gry Call of Duty Black Ops lub Call of Duty: Black Ops V.

Gra jednak znajduje się w bardzo zaawansowanej fazie, więc zespół nie może tak naprawdę zmienić całej koncepcji. Tytuł nadal będzie „powiązany z uniwersum Black Ops”, ale deweloperzy skupili się bardziej na zaakcentowaniu okresu zimnej wojny i zaprezentowaniu wojny w Wietnamie. To właśnie z tego powodu zdecydowano się na odcięcie od starej nazwy.

Na materiale usłyszycie także drugiego informatora, który słyszał podobne konkrety, a dodatkowo CharlieIntel również zapoznało się z podobnymi szczegółami. Najnowsza część według przecieków jest rozwijana przez Treyarch – deweloperzy otrzymali wsparcie od Sledgehammer Games i Raven Software.

Niezależnie od wybranej nazwy (THR wspomina o „Call of Duty Vietnam”), Call of Duty 2020 zostanie ujawnione w maju i gra zmierza na dwie generacje. Możemy oczekiwać, że premiera na początku odbędzie się na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych, a po kilku tygodniach (po premierze next-genów) odbędzie się debiut na PlayStation 5 i Xboksie Series X.

Według oficjalnych informacji, Call of Duty 2020 zmierza spokojnie na rynek, a TGR wspominał już nawet o zakończeniu prac nad Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered.

Źródło: https://charlieintel.com/rumor-call-of-duty-2020-will-not-be-a-black-ops-game/60254/

Tagi: Black Ops Call of Duty call of duty vietnam Call of Duty: Black Ops