Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.05.2020 18:11
Liberated Napis Okładka
341V

Liberated rozpocznie rewolucje w przyszłym miesiącu. Obiecująca produkcja z datą premiery

Wielka walka z kompletną inwigilacją rozpocznie się już na początku przyszłego miesiąca. Liberated ma ostateczną datę premiery i pierwsi gracze mogą szykować się na przygodę stworzoną na kartach komiksu.

O Liberated pisaliśmy na portalu kilkukrotnie. Roger miał okazję zapoznać się z produkcją i nie ukrywał zachwytów – na początku wspominał o możliwym stworzeniu nowego gatunku, a później nazwał grę „cyberpunkową perełką”.

Teraz możemy potwierdzić, że Liberated zadebiutuje na pierwszej platformie już 2 czerwca. Będzie to premiera na Nintendo Switchu i z okazji ogłoszenia daty premiery deweloperzy zapraszają na promocję. Tytuł jest aktualnie dostępny za 57,59 zł (-20% z 71,99 zł).

Z okazji ujawnienia daty premiery otrzymaliśmy nawet krótki zwiastun, ale trzeba przyznać, że lepsze materiały prezentowano wcześniej. Jeśli dotychczas nie słyszeliście o pozycji, to sprawdźcie gameplay, który pokazuje założenia produkcji.

Liberated to gra akcji z elementami skradania, w której naszym zadaniem będzie rozpoczęcie prawdziwej rewolucji. Zainteresowani wcielą się w „Wyzwolonych” i będą przeciwstawiać się działaniom rządu, który prowadzi totalną inwigilację społeczeństwa.

Źródło: Informacja prasowa: Walkabout Games

Tagi: Atomic Wolf Liberated Walkabout