Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.02.2020 22:30
Liberated art
372V

Liberated wygląda nieźle. Dystopijny świat stworzony na kartach komiksu

Warszawski Atomic Wolf opracowuje Liberated, które zaprowadzi graczy do dystopijnego świata zaprezentowanego na kartach komiksu. Świetna koncepcja gry została pokazana na rozgrywce.

Atomic Wolf w 2020 roku zaprezentuje graczom grę akcji z elementami skradania, w której wydarzenia będziemy obserwować w perspektywie 2,5D. Tytuł wyróżni się na tle konkurencji koncepcją, ponieważ zainteresowani będą na początku obserwować opowieść pokazaną na kartach komiksu, by następnie móc chwycić za kontroler i rozpocząć rozgrywkę.

W Liberated wcielimy się w tytułowych „Wyzwolonych”, czyli grupę, która nie zamierza dłużej przyglądać się działaniom rządu – na jego polecenie pod pretekstem zadbania o porządek i bezpieczeństwo, wprowadzono pełną inwigilację.

Twórcy zaprezentują opowieść z perspektywy kilku bohaterów i najnowszy gameplay z Liberated prezentuje się naprawdę nieźle. Trzeba przyznać, że deweloperzy wpadli na ciekawy pomysł, który przy odpowiedniej rozgrywce i fabule może okazać się kluczem do sukcesu.

Liberated jeszcze w tym roku trafi na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switcha oraz PC.

Warto sprawdzić:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Atomic Wolf Liberated Walkabout