Iza Łęcka Iza Łęcka 18.05.2020 12:44
Assassin’s Creed Valhalla Główny bohater podczas walki
893V

Assassin's Creed Valhalla z figurką lub ukrytym ostrzem. W Polsce kupimy grę w zestawach

Sympatycy skrytobójców i świata Wikingów mogą liczyć na niemałą gratkę od Ubisoftu. Assassin's Creed Valhalla jest w Polsce do kupienia w specjalnych wydaniach, do których oprócz dodatków, dorzucane są figurka lub ukryte ostrze. Znamy ceny zestawów.

Ubisoft zapowiadając Assassin's Creed Valhalla potwierdził opracowanie kilku wersji, które zawierają różne cyfrowe dodatki. Dzięki extra zawartości, gracze najpewniej zostaną zaproszeni do wypełniania następnych misji. Choć na razie nie poznaliśmy szczegółów dotyczących Przepustki Sezonowej, ale już teraz możemy wybrać grę z figurką lub ukrytym ostrzem.

Wskazane w ofercie dodatki są całkiem różnorodne – mówimy o statuetce Assassyna oraz replice ukrytego ostrza. Figurka przedstawiająca głównego bohatera mierzy 25 centymetrów i wydaje się być dopracowana w wielu aspektach, z dbałością o detale stroju wikinga. Ukryte ostrze ma długość 37 centymetrów i posiada system wysuwania ostrza. Jeżeli preferujecie takie ozdoby Waszych pokoi gracza, gadżety mogą przypaść Wam do gustu.

Assassin’s Creed Valhalla + Figurka Eviora na PlayStation 4

Assassin’s Creed Valhalla + Ukryte Ostrze Eviora na PlayStation 4

Assassin’s Creed Valhalla + Figurka Eviora na Xbox One / Xbox Series X

Assassin’s Creed Valhalla + Ukryte Ostrze Eviora na Xbox One / Xbox Series X

Trzeba jednak zaznaczyć, że aktualnie Assassin's Creed Valhalla nie posiada potwierdzonej daty premiery. Pojawiło się już kilka plotek (mówiące o październiku lub listopadzie), choć ostateczne informacje zostaną ujawnione przez Ubisoft w lipcu.

Assassins Creed Valhalla figurka 1

Assassins Creed Valhalla figurka 2

Źródło: https://lowcygier.pl/preordery/preorder-assassins-creed-valhalla-wraz-z-figurka-eivora-lub-ukrytym-ostrzem-eivora-od-528-zl-w-polskich-sklepach/

Tagi: Assassin’s Creed Valhalla figurka Ubisoft zestaw