Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2020 19:06
Assassin’s Creed Valhalla Bohater
1140V

Assassin’s Creed Valhalla z potwierdzoną datą premiery? Amazon zbiera zamówienia przedpremierowe

Ubisoft nie ma szczęścia do Assassin’s Creed Valhalla, ponieważ gra mierzy się z serią przecieków, które po pewnym czasie są potwierdzane przez deweloperów. Teraz nawet Amazon zaczął zbierać zamówienia przedpremierowe na grę i przedstawione dane pozwalają przygotowywać się na premierę w październiku.

O nowej odsłonie serii Assassin’s Creed umiejscowionej w czasach wikingów wiemy od wielu miesięcy, jednak nawet po ujawnieniu gry pojawiają się konkretne przecieki, które pokazują, że Ubisoft ma problem z upilnowaniem informacji o tytule.

Ubisoft Store zdradził już pierwsze DLC, a jeden ze sklepów zapowiedział szczegóły debiutu, które w zasadzie teraz potwierdził Amazon. Włoski oddział przedstawił datę premiery Assassin’s Creed Valhalla: 15 października. W zasadzie zgadza się to z poprzednim przeciekiem, więc możemy uważać, że wikingowie rozpoczną podbijanie Anglii w połowie października.

Trudno teraz powiedzieć, jak będzie wyglądać sytuacja z PS5 i Xbox Series X. Jeśli konsole faktycznie zadebiutują w listopadzie, to pewnie na początku na rynek trafi wersja na aktualną generację, a później Ubisoft będzie świętował drugą premierę – już na next-genach.

Źródło: https://www.psu.com/news/assassins-creed-valhalla-release-date-has-leaked-yet-again/

Tagi: Assassin’s Creed Valhalla Ubisoft